O nas

Kim jesteśmy

To proste – jesteśmy Twoimi partnerami
w prostym rozwiązywaniu nawet trudnych spraw

Kancelaria Partnerzy rzetelne i bezpośrednie podejście do każdego klienta ma nie tylko w nazwie. Jesteśmy zespołem specjalistów o różnym doświadczeniu i praktyce w odmiennych branżach. Pozwala to nam obejmować bardzo szeroki zakres wiedzy i doświadczenia, którym zawsze chętnie się dzielimy. Możesz więc czuć się bezpiecznie.

Prawo i rynek zmieniają się stale; zawsze pozostajemy na bieżąco dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji. Uczestniczymy w wielu szkoleniach i sympozjach dotyczących naszych specjalności. Gdy przepisy zmieniają się z dnia na dzień, jesteśmy na to gotowi.

Unikamy niepotrzebnego żargonu, zamkniętych pakietów usług czy niepotrzebnych procedur. Wiele z nich służy tylko tworzeniu profesjonalnego dystansu – my wolimy profesjonalny brak dystansu, sprawnie i dopasowując się do potrzeb klienta. Ich opinie potwierdzają skuteczność tej partnerskiej strategii.

Gdy tylko jest to potrzebne naszym klientom, nasz zespół błyskawicznie się poszerza, oferując dodatkowe kompetencje. Współpracujemy z:

  • adwokatami
  • radcami prawnymi różnych dziedzin
  • biurami detektywistycznymi
  • specjalistami od prawa podatkowego
  • ekspertami branżowymi (np. branży motoryzacyjnej czy innej, zależnie od potrzeb zlecenia)

Wiemy, jak ważna jest kompleksowa obsługa – dzięki elastyczności Partnerów możesz być pewien, że nad Twoją sprawą pracuje kompletny i doskonale przygotowany zespół.